19201.
387. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek
30 000 Ft
81,08 EUR, 88,24 USD
Ezüst (Ag) antik talpú üveg kínáló, jelzett, kopásokkal, repedéssel, lepattanással, bruttó: 309 g, 11x13,5x9,5 cm