Játékok

Tételek száma: 48

Fa játék, dominóval, 15x18x6 cm
12071.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Blanko társasjáték, eredeti dobozában, leírással
12072.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Kirakós játék kockák
12073.

Kirakós játék kockák

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Duell Poker társasjáték, eredeti dobozában, német nyelvű leírással
12074.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Retró baba ruhában, egyik szeme hibás, kézzel festett fa hintaszékkel
12075.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Schenk keresztdominó, 40 db keresztdominó eredeti kissé sérült dobozában, dominók: 7,5x7,5 cm, doboz: 14x25x4,5 cm
12076.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Üveg sakk és backgammon készlet, 2 db 25x25 cm méretű üveg táblával, üveg figurákkal, magyar és angol nyelvű leírással, jó állapotban, eredeti kissé sérült karton dobozában / Glass chess and backgammon set
12077.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9
Lemezárugyár Holdrakéta játék, jelzett, hiányok: hátoldali vezérmű, űrhajós kabinajtó-lépcső, jelzett (Elzett Művek), h. 40 cm , apró kopásokkal, horpadasásokkal, 1980 előtti
12078.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Porcelán fejű babák, 3 db, jó állapotban, h: 28 cm
12079.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Régi lemez- és kulcsos játékok, vonat, autó, figurák
12080.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
2 db régi baba fej (kaucsuk, porcelán és egy baba. 44 cm
12082.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
cca 1960 Régi asztali foci játék eredeti dobozában, egy bábú letört, egy hiány, Működőképes. 51x31 cm
12083.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft