Koroknay Gyula: Nyíregyháza művészettörténeti emlékei. Nyíregyházi Kiskönyvtár 6. sz. Nyíregyháza, 1971, Szabolcs Megyei Lapkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
A szerző, Koroknay Gyula (1918-2003) művészettörténész által Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére dedikált példány.