Török László: Meroé és Nubia a 2-7. században. Régészeti tanulmányok. Szerk.: Komoróczy Géza. Az Eötvös Loránd Tudományegyetem Ókori Történeti Tanszékeinek kiadványai 20. Bp., 1977, ELTE. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a borítón szaladozott műanyag védőfóliával. Megjelent 200 példányban.