Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 48

E. N. da C. Andrade-Julian Huxley: Mi történik körülöttünk. Bp.,é.n.,Singer és Wolfner. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötésben tulajdonosi névbejegyzéssel
17174.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Charles Darwin: Az ösztönről. Ford.: Fülöp Zsigmond. Darwin-könyvtár 2. sz. Bp., 1913., Darwin Népszerű Természettudományi Folyóirat. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
17175.

Charles Darwin: Az ösztönről. Ford.: Fülöp Zsigmond. Darwin-könyvtár 2. sz. Bp., 1913., 'Darwin' Népszerű Természettudományi Folyóirat. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Bernolák Kálmán-Gyertyánffy Ernő: Számtan és mértan. A leánygimnáziumok és leánylíceumok III. osztálya számára. Bp.,é.n.,Kir. M. Egyetemi-ny., 90 p. Kiadói papírkötés, a borító kissé szakadt, a könyvtest elvált a borítótól.
17176.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
P. Klusancev: Irány a Hold. Bp., 1962. Móra. Kiadói félvászon kötésben
17177.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Bögi Júlia: A szemészet krónikája egyetemünkön. Nagyszombattól a Mária utcáig. Bp.,2013,Semmelweis Egyetem-Schulek Vilmos Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált!
17178.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Dr. Missura Tibor: Életem, hivatásom tükrében. Gondozta, sajtó alá rendezte és kiadja: Missura Katalin. Bp.-St. Gallen, 2010.,(Accordia.) Kiadói kartonált papírkötés. Az összeállító és kiadó, Missura Katalin által dedikált.
17179.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17180.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17181.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Dr. Alföldy Dénes: A meterológiai műszerek és elemek. Bp, 1899, a K. M. Természettudományi Társulat kiadása. Kilenc táblával, 194 p. Egészvászon kötésben, kissé kopott állapotban, a borító a hátoldalon megázott.
17182.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
21
17183.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
A Heves Megyei Kórház évkönyve.A kórház alapításának 250., államosításának 25. évfordulójára. Szerk: Dr. Haraszti Antal. Eger, 1975, kn. Egészvászon-kötés, jó állapotban.
17184.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17185.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft