Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 48

17162.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17163.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Kuttner Sándor: Első oktatás a földrajzban. Különös tekintettel a magyar szent korona országaira. Az elemi népiskolák számára teljesen átdolgozták Suppan Vilmos és Laukó Albert. Bp., 1892., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 112 p.+1 t. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, szakadt, hiányos térképpel, egy-két lapon ceruzás jegyzettel, bejelöléssel.
17164.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Lendvay Benő: Az ember vagy milyen testünk belseje és hogy működnek szerveink. Könnyen érthető test- és élettan közép-, polgári és felső népiskolák számára és önoktatásra. Ebenhoech P. dr. után -- Pozsonyvármegye főorvosa. Szétbontható ábrákkal. Pozsony - Bp. (1892.) Stampfel. 16 l. 1 kih. mell. Illusztrált kiadói félvászon-kötésben. Sérülésekkel
17165.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
22
Toldt, [Karl] Károly: A tetembontás atlasza. II. köt.: A szallagtan. Amagyar kiadást sajtó alá rend: Tellyesniczky Kálmán. Bp., 19414, Universitas, 5+164-256+2 p.+6 t. Átkötött egészvászon-kötésben
17166.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ötszámjegyű szorszám és szögmértani táblák. Összeáll.: Dr. Lutter Nándor. Bp., 1880., Franklin. Megviselt félvászon-kötésben.
17167.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Tóth László - Várady Jenő: A lipicai ló Magyarországon. Budapest, 1980, Mezőgazdaság Kiadó. 143 p. 5 kivehető mellékletekkel, összesen: 11 tábla. Kiadói papírkötés.
17168.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Flandorffer Tamás-Hajas József: Ló és lovaglás. Seeger Ferenc illusztrációival. Bp., 1985., Mezőgazdasági. Második, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17169.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
17170.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Elwyn Hartley Edwards: Lovak. Határozó Kézikönyvek. Bp.,1995, Panem-Grafo. Kiadói kartonált papírkötés. Ajándékozási sorokkal.
17171.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Dr. Pertorini Rezső, Dr. Polcz Alaine: A gyakorló orvos könyvtára 182. Orvosi pszichológia a gyakorlatban. Szerk.: Az orvostovábbképző intézet. Bp., 1976, Medicina. Kiadói papírkötés, kopott, néhol szakadt állapotban.
17172.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Lelki problémák a pszichoanalízis tükrében. Válogatás Ferenczi Sándor tanulmányaiból. Összeáll. sajtó alá rendezte és az előszót írta: Linczényi Adorján. Magyar Hírmondó. Bp.,1982,Magvető. Kiadói karotnált papírkötés.
17173.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft