1 000 Ft
Hollóházi porcelán tétel, 5 db, közte 3 db virágmintás mini vázácska, valamint 1 db 'Balatoni emlék' mini vázácska, valamint 1 db Erika mintás tálka, kézzel festettek, matricásak, jelzettek, apró kopásnyomokkal, 12x7 cm, m: 5 cm és 3 cm közötti méretben