Militária

Tételek száma: 40

1994. Repülőanyag Ellátó Központ - Magyar Honvédség peremen jelzett Ag emlékérem (31,18g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
31793.

1994. "Repülőanyag Ellátó Központ - Magyar Honvédség" peremen jelzett Ag emlékérem (31,18g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
2010. 90 év a haditechnikai kutatás és fejlesztés szolgálatában - 1920-2010 / Magyar Királyi Honvéd és Haditechnikai Intézet - H.T.I. - 1920-2010 ezüstözött Br emlékérem műanyag tokban (60mm) T:1 (eredetileg PP) patina Hungary 2010. 90 years in the service of military technology research and development - 1920-2010 / Hungarian Royal Institute of Defense and Military Technology - H.T.I. - 1920-2010 silver-plated Br commemorative medal in plastic case (60mm) C:UNC (originally PP) patina
31794.

2010. "90 év a haditechnikai kutatás és fejlesztés szolgálatában - 1920-2010 / Magyar Királyi Honvéd és Haditechnikai Intézet - H.T.I. - 1920-2010" ezüstözött Br emlékérem műanyag tokban (60mm) T:1 (eredetileg PP) patina Hungary 2010. "90 years in the service of military technology research and development - 1920-2010 / Hungarian Royal Institute of Defense and Military Technology - H.T.I. - 1920-2010" silver-plated Br commemorative medal in plastic case (60mm) C:UNC (originally PP) patina

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
31795.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Ausztria ~1849. Julius Haynau / Temesvári csata 1849. augusztus 9. Br emlékérem. Szign: Anton Scharff (57mm) T:2 kis ph. Austria ~1849. Julius Freiherr V. Haynau K.K. Feldzeugmeister / Schlacht bei Temesvár den 9. August 1849. Br commemorative medallion. Sign.: Anton Scharff (57mm) C:XF small edge error
31796.

Ausztria ~1849. "Julius Haynau / Temesvári csata 1849. augusztus 9." Br emlékérem. Szign: Anton Scharff (57mm) T:2 kis ph. Austria ~1849. "Julius Freiherr V. Haynau K.K. Feldzeugmeister / Schlacht bei Temesvár den 9. August 1849." Br commemorative medallion. Sign.: Anton Scharff (57mm) C:XF small edge error

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
31797.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
Bulgária 1940. Európai Háborús Emlékérem 1915-1918 adományozói okirata a kitüntetéshez járó zacskóval + 2db elismervény  Bulgaria 1940. Awarding document of the European War Commemorative Medal 1915-1918 with the bag of the decoration + 2pcs of receipts
31798.

Bulgária 1940. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" adományozói okirata a kitüntetéshez járó zacskóval + 2db elismervény Bulgaria 1940. Awarding document of the "European War Commemorative Medal 1915-1918" with the bag of the decoration + 2pcs of receipts

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
11
31799.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
31800.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
31801.

Kikiáltási ár:
130 000 Ft
351,35
382,35
Románia 2019. Intrarea Armatei Romane - August 1919 - Budapesta / 100 Deani A román hadsereg Budapestre való bevonulásának 100. évfordulójára készített jelzett Ag emlékplakett, szélén sorszámozott, román és angol nyelvű tájékoztatóval, dísztokban (375,32g/0,925/80mm) Csak 100db készült belőle! T:1 Romania 2019. Intrarea Armatei Romane - August 1919 - Budapesta / 100 Deani hallmarked Ag commemorative plaque made for the 100th anniversary of the occupation of Budapest by the Romanian Army, numbered on edge, with romanian and english information, in case (375,32g/0,925/80mm) Only 100pcs were made! C:UNC
31802.

Kikiáltási ár:
280 000 Ft
756,76
823,53
Románia 2019. Intrarea Armatei Romane - August 1919 - Budapesta / 100 Deani A román hadsereg Budapestre való bevonulásának 100. évfordulójára készített Br emlékplakett, szélén sorszámozott, román és angol nyelvű tájékoztatóval, dísztokban (80mm) Csak 50db készült belőle! T:1 Romania 2019. Intrarea Armatei Romane - August 1919 - Budapesta / 100 Deani Br commemorative plaque made for the 100th anniversary of the occupation of Budapest by the Romanian Army, numbered on edge, with romanian and english information, in case (80mm) Only 50pcs were made! C:UNC
31803.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
Szovjetunió ~1985. Honvédő Háború Érdemrend II. osztálya ezüstözött, zománcozott kitüntetés csavaros hátlappal, hátlapján sorszámmal T:1- Soviet Union ~1985. Order of the Patriotic War 2nd class silver plated, enamelled decoration with screw back, serial on the back C:AU
31804.

Szovjetunió ~1985. "Honvédő Háború Érdemrend II. osztálya" ezüstözött, zománcozott kitüntetés csavaros hátlappal, hátlapján sorszámmal T:1- Soviet Union ~1985. "Order of the Patriotic War 2nd class" silver plated, enamelled decoration with screw back, serial on the back C:AU

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft