Militária

Tételek száma: 40

31781.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia / Bécs 1918. A Vörös Kereszt Ezüst Díszérme hadidíszítménnyel kitüntetés adományozó oklevele Ferenc Salvator főherceg facsimile aláírásával T:III foltok, kis szakadások Austro-Hungarian Monarchy / Vienna 1916. Awarding warrant of the Red-Cross Silver Medal with military ornament decoration with facsimile sign of Duke Franz Salvator C:F spotted, small tears
31782.

Osztrák-Magyar Monarchia / Bécs 1918. "A Vörös Kereszt Ezüst Díszérme hadidíszítménnyel" kitüntetés adományozó oklevele Ferenc Salvator főherceg facsimile aláírásával T:III foltok, kis szakadások Austro-Hungarian Monarchy / Vienna 1916. Awarding warrant of the "Red-Cross Silver Medal with military ornament" decoration with facsimile sign of Duke Franz Salvator C:F spotted, small tears

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
31783.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
31784.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1968. DN Az egység élenjáró katonája a Magyar Néphadsereg kitüntető jelvénye, zománcozott , harmadszori adományozás, eredeti pántokkal és rögzített számmal (48x31mm) T:1
31785.

1968. DN "Az egység élenjáró katonája" a Magyar Néphadsereg kitüntető jelvénye, zománcozott , harmadszori adományozás, eredeti pántokkal és rögzített számmal (48x31mm) T:1

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
31786.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
~1980. Rádiófelderítés - 30 éves szolgálat a Magyar Néphadseregben aranyozott, műgyantás fém plakett, eredeti, de sérült tokban (91x104mm) T:1-
31787.

~1980. "Rádiófelderítés - 30 éves szolgálat a Magyar Néphadseregben" aranyozott, műgyantás fém plakett, eredeti, de sérült tokban (91x104mm) T:1-

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
1981. Katonai Főiskolák IX. Fesztiválja Szolnok 1981 Br emlékplakett eredeti dísztokban (~114mm) T:1-
31788.

1981. "Katonai Főiskolák IX. Fesztiválja Szolnok 1981" Br emlékplakett eredeti dísztokban (~114mm) T:1-

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
1988. MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) 40 aranyozott és zománcozott kitüntetés eredeti dísztokban T:1-,2
31789.

1988. "MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) 40" aranyozott és zománcozott kitüntetés eredeti dísztokban T:1-,2

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
1991. Magyar Köztársasági Érdemrend tisztikeresztje, katonai tagozat zománcozott, aranyozott kitüntetés, hátlapi tű fémjel nélkül, szalagsávval, miniatűrrel, eredeti adományozói tokban T:1 Hungary 1991. Order of Merit of the Hungarian Republic, Officers Cross, Military Grade enamelled, gilt decoration, pin without hallmark, with service ribbon and miniature in original case C:UNC NMK 740.
31790.

1991. "Magyar Köztársasági Érdemrend tisztikeresztje, katonai tagozat" zománcozott, aranyozott kitüntetés, hátlapi tű fémjel nélkül, szalagsávval, miniatűrrel, eredeti adományozói tokban T:1 Hungary 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Officer's Cross, Military Grade" enamelled, gilt decoration, pin without hallmark, with service ribbon and miniature in original case C:UNC NMK 740.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
175,68
191,18
1992. A Hazáért aranyozott, zománcozott jelzett Ag kitüntető jelvény, sorszámozott (003/1000) és 2xklf jelzett Ag miniatűrrel eredeti dobozában. RRR T:1- zománchiba 1992. For the homeland gilt, enamelled, hallmarked Ag medallion, with serial number (003/1000) and 2xdiff hallmarked Ag miniature in original box. RRR C:AU enamel error NMK 782.
31791.

1992. "A Hazáért" aranyozott, zománcozott jelzett Ag kitüntető jelvény, sorszámozott (003/1000) és 2xklf jelzett Ag miniatűrrel eredeti dobozában. RRR T:1- zománchiba 1992. "For the homeland" gilt, enamelled, hallmarked Ag medallion, with serial number (003/1000) and 2xdiff hallmarked Ag miniature in original box. RRR C:AU enamel error NMK 782.

Kikiáltási ár:
170 000 Ft
459,46
500,00
1992. Határőrségi Szolgálati Jel 20 év után hátlapon jelzett Ag kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, dísztokban T:1- kis karc, patina Hungary 1992. Border Guard Badge for 20 Years of Service hallmarked Ag decoration on ribbon, with miniature on miniature ribbon, in original case C:AU slightly scratched, patina NMK 763
31792.

1992. "Határőrségi Szolgálati Jel 20 év után" hátlapon jelzett Ag kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, dísztokban T:1- kis karc, patina Hungary 1992. "Border Guard Badge for 20 Years of Service" hallmarked Ag decoration on ribbon, with miniature on miniature ribbon, in original case C:AU slightly scratched, patina NMK 763

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft