1982. "Munkásőrség - 25 év" aranyozott, műgyantás jelvény eredeti, de... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/386/kategoriak~Numizmatika/Falerisztika-Kituntetesek-jelvenyek~2000019/1982-Munkasorseg-25-ev-aranyozott-mugyantas-jelveny-eredeti-de-serult-tokban-plus-7E1960~II2312378
2312378
31862
386
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
Leírás: 1982. "Munkásőrség - 25 év" aranyozott, műgyantás jelvény eredeti, de sérült tokban + ~1960. "Munkásőr" 5 éves szolgálati műgyantás jelvény eredeti, de sérült tokban T:1-,2
: pelikán_kristóf