Aranyozott ezüst(Ag) háromköves fülbevalópár kék kővel, jelzett, h: 1,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/386/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~1000001/Aranyozott-ezustAg-haromkoves-fulbevalopar-kek-kovel-jelzett-h-1-9-cm-brutto-9-28-g~II2289752
2289752
19045
386
Jewellery
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) háromköves fülbevalópár kék kővel, jelzett, h: 1,9 cm, bruttó: 9,28 g
: karap_norbert