13489.
386. Lezárult gyorsárverés
Zenetörténet, Kották, Hangszerek
1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Kodály Zoltán: A magyar népzene. A példatárt Vargyas Lajos készítette. Bp., 1952., Zeneműkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.