Zenetörténet, Kották, Hangszerek

Tételek száma: 33

Simándy József újra megszólal ... A nagy művész nyilatkozatai, a vele készült riportok és jubileumainak dokumentumai. Összeáll. és szerk.: Simándi Péter. Bp., 2006., Pro Patria, Pro Musica 1997. Színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. A szerkesztő, Simándy József fia, Simándi Péter által dedikált.
13468.

Simándy József újra "megszólal" ... A nagy művész nyilatkozatai, a vele készült riportok és jubileumainak dokumentumai. Összeáll. és szerk.: Simándi Péter. Bp., 2006., "Pro Patria, Pro Musica 1997." Színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. A szerkesztő, Simándy József fia, Simándi Péter által dedikált.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1976 John S. Wilson: Jazz. Where it came from where its at, angol nyelven, fekete-fehér és színes képanyaggal, kopott borítóval, 75 p, 35x26 cm
13469.

cca 1976 John S. Wilson: Jazz. Where it came from where it's at, angol nyelven, fekete-fehér és színes képanyaggal, kopott borítóval, 75 p, 35x26 cm

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Serate di gala alla Scala, Milánói Scala gálaestjei, 10 db audio kazetta Verdi, Mozart stb operáival, előadók közt Maria Callas és José Carreras, leírással, eredeti műanyag tokjában
13470.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1884 Kossovits József: A vasúton. Kozza. Bp., Pesti Könyvnyomda Rt., 8 p. Harmadik, javított kiadás. Papírkötés, foltos.
13471.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Két régi nótáskönyv reprintje: A múlt idők nótáskönyve, Nóta szövegek
13472.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kálmán Imre: Csárdáskirálynő német kiadása. Kotta papírborítóval
13473.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Moscheles Studien I-II. kottafüzetek papírborítóval
13474.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13475.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Operett Album, egybekötve: Huszka Jenő: Sili bárónő I-II. füzet, Komjáti Károly-Harmath Imre: Pillangó főhadnagy I-III. füzet, Schubert Ferenc: Három a kislány. I. füzet, Schubert Ferenc: Médi (Hannerl) I-II. füzet., Ascher Leo: Marcsa katonája, Lehár Ferenc: Pacsirta, Kálmán Imre: Csárdáskirálynő (címlap nélkül, hiányos). Keménykötés, papír védőborítóban, egy kijáró lappal.
13476.

Operett Album, egybekötve: Huszka Jenő: Sili bárónő I-II. füzet, Komjáti Károly-Harmath Imre: Pillangó főhadnagy I-III. füzet, Schubert Ferenc: Három a kislány. I. füzet, Schubert Ferenc: Médi ("Hannerl") I-II. füzet., Ascher Leo: Marcsa katonája, Lehár Ferenc: Pacsirta, Kálmán Imre: Csárdáskirálynő (címlap nélkül, hiányos). Keménykötés, papír védőborítóban, egy kijáró lappal.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1910-1920 Kotta gyűjtemény, egybekötve, kb. 20 db kottával, közte: G. Rossini: Semiramis-Ouvertüre, Richard Wagner: Tannhäuser Abendstern, A Balaton háborgása. Ábránd. Szerk.: Mihály Ignác, Grete Urbanitzky-Theo A. Körner: Ivonne, Konrad Huber: Das Märchen vom träumenden Wien, Robert Hügel: Ich wollte Dich mit Rosen überschütten, Robert Stoltz: Salome, Theo A. Körner: Und Pierrot lachte, Rene Richard Schmal: Gentry-Jazz, Robert Stolz: Wir fahren mit der Tramway, Franz Allmede-Hans Frankowski: Herrgott, wie schön bist du Wien!, Albert Heidlberg: Die keusche Helene, Willy Engel-Berger: Sulamit, Hans Duval-Diamant: Teufelsragtime!...stb. Benne színes, illusztrált címlapokkal is. Különféle kiadásokban, változó állapotban, közte szakadt, sérült, javított. Kopott félvászon-kötésben.
13477.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13478.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Világhíres zeneszerzők sorozat két kötete (12., 15.):  Edvard Grieg.; Gustav Mahler. Bp., 2011, Kossuth. CD-rom mellékletekkel. Kiadói kartonált papírkötés.
13479.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft