Órák Tételek száma: 42
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2119529
11452
386
Watches
Régi bádog falióra, átalakítva, elemes szerkezettel, nem jár, sérült, horpadt, d: 55 cm cm 2307451
11453
386
Watches
Juglans labor óra, fém testtel, törött plexivel, működik, 12x6x11 cm 2174453
11454
386
55000
Watches
Zsebóragyűjtemény fa dobozban, össz. 15 db, részben jelzett (Kienzle, Klinghoffer Ede Pesterzsébet, Nattich Hofuhrmacher Fiume stb.), számlapok és üvegek részben kopottak és sérültek, valamennyi működőképes 2272745
11455
386
55000
Watches
12 db-os régi zsebóragyűjtemény, valamennyi működőképes. 2171747
11456
386
55000
Watches
15 db-os régi zsebóragyűjtemény, többnyire működőképes állapotban, néhány óra számlapja sérült vagy repedezett, tárolódobozban 2214212
11457
386
48000
Watches
15 darabos zsebóra gyűjtemény, közte működőképesek, néhányon kisebb szépséghibákkal, hiányzó üveggel Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft