Tétel

Kikiáltási ár:

24 000 Ft

Leírás:

György Aladár: A föld és népei I-V. köt. I. köt.: Amerika. II. köt.: Afrika. III. köt.: Ázsia és Ausztrália. IV. köt: Európa. V. köt.: Magyarország. Bp.,1899-1905.,Franklin, 628 p.+28 (közte 11 színes chromolitográfia) t + 2 (térképek, az egyik színes, kihajtható térkép) t.; 4+524 p.+38+(közte 11 színes chromolitográfia) t + 1 (térképek, az egyik színes, kihajtható térkép) t.; 4+489+1 p.+29 (közte 19 színes chromolitográfia) t.+1 (térkép) t.; 4+662 p.+ 24 (közte 8 színes chromolitográfia); XIV+716 p.+19 t. Második kiadás. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötés, az V. kötet borítója kopott, a gerince és kötése javított, az elülső szennylapjai hiányoznak, a többi borítója és gerince kissé kopottas, az I. kötetből egy oldal (15/16.) és 3 színes chromolitográfia, a II. kötetből 2 színes chromolitográfia és 1 térkép, az V. kötetből a színes táblák és a színes, kihajtható térkép hiányzik, az I. kötetben a kihajtható térkép szakadt.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : karap_norbert