15608.
386. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
10 000 Ft
27,03 EUR, 29,41 USD
Magyar Sport almanach. MCMXXVIII. Az Országos Testnevelési Tanács kiadása. Szerk. Zuber Ferenc. Bp. 1928. Athenaeum. 424 p. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban