Magyar Törvénytár. Corpus Juris Hungarici. 1899. évi törvényczikkek. Jegyzetekkel ellátta Dr. Márkus Dezső kir. törvényszéki bíró. Bp., 1900, Franklin. Kiadói egészvászon kötésben, sérült hátlappal.