1890 Művészi ipar. V. évf. Az Országos Magyar Iparművészeti Múzeum és a Magyar Iparművészeti Társulat közlönye. Szerk.: Pasteiner Gyula, Radisics Jenő. Bp., Magyar Iparművészeti Társulat, VI+2+236+2+10+2 p.+ III t. (III-V.) Gazdag szövegközti fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel, két hiányzó táblával (I-II. t.)
A hetvenötéves Magyar Állami Operaház 1884-1959. Bp., 1959, saját kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben. Kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.
Művészet Magyarországon. 1830-1870. I-II. köt. Katalógus. Szerk.: Szabó Júlia-Széphelyi F. György. Bp.,1981., MTA Művészettörténeti Kutató Csoport, 163; (165-) 580 p. +124 (fekete-fehér) t. Kiadói papírkötés, kopásnyomokkal.