https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 153

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Árvai Mária, Zsoldos Emese (szerk.): ,,...a világból a fényeket.... Ország Lili levelezése. Bp., 2017, Magyar Nemzeti Galéria. 526 p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
16655.

Árvai Mária, Zsoldos Emese (szerk.): ,,...a világból a fényeket...". Ország Lili levelezése. Bp., 2017, Magyar Nemzeti Galéria. 526 p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Gömöry Judit, Veszprémi Nóra, Szücs György (szerk.): A Művészház 1909-1914. Modern kiállítások Budapesten. Bp., 2009, Magyar Nemzeti Galéria. Többségében színes képekkel, Rippl-Rónai, Vaszary János, Kernstok Károly, Tihanyi Lajos, Boromisza Tibor, Berény Róbert, Márffy Ödön, Czigány Dezső, Kmetty János, Ferenczy Károly, László Fülöp, Réth Alfréd, Bíró Mihály stb. műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált terjedelmes kiállítási katalógus. 264 p. Kiadói papírkötés.
16657.

Gömöry Judit, Veszprémi Nóra, Szücs György (szerk.): A Művészház 1909-1914. Modern kiállítások Budapesten. Bp., 2009, Magyar Nemzeti Galéria. Többségében színes képekkel, Rippl-Rónai, Vaszary János, Kernstok Károly, Tihanyi Lajos, Boromisza Tibor, Berény Róbert, Márffy Ödön, Czigány Dezső, Kmetty János, Ferenczy Károly, László Fülöp, Réth Alfréd, Bíró Mihály stb. műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált terjedelmes kiállítási katalógus. 264 p. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
1
Németh, Lajos: Csontváry. Bp.,1970, Corvina.Színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
16658.

Németh, Lajos: Csontváry. Bp.,1970, Corvina.Színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Szeged könyv tétel, 2 db: 17. Szegedi ünnepi hetek 1975. Fekete-fehér képekkel illusztrált terjedelmes műsorfüzet. Kiadói papírkötés, alján kissé sérült gerinccel. + Horváth Mihály (szerk.):Szegedi Szabadtéri Játékok. Készült 1973-ban, a Szegedi Szabadtéri Játékok 15. évfordulójára, 1500 példányban. 36 p.Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kopott vászonkötés.
16659.

Szeged könyv tétel, 2 db: 17. Szegedi ünnepi hetek 1975. Fekete-fehér képekkel illusztrált terjedelmes műsorfüzet. Kiadói papírkötés, alján kissé sérült gerinccel. + Horváth Mihály (szerk.):Szegedi Szabadtéri Játékok. Készült 1973-ban, a Szegedi Szabadtéri Játékok 15. évfordulójára, 1500 példányban. 36 p.Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kopott vászonkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1911-1912 Művészet folyóirat 3 évfolyama. Szerk. Lyka Károly. 1911 X. évf. 1-10. sz. + egy duplum: 5. sz., 1912 XI. évf. 1-10. sz., 1913 XII. évf. 1-10. sz. Papírkötésekben, változó állapotban, közte szakadozott, széteső, és elvált borítójú, de jó állapotúak is.
16660.

1911-1912 Művészet folyóirat 3 évfolyama. Szerk. Lyka Károly. 1911 X. évf. 1-10. sz. + egy duplum: 5. sz., 1912 XI. évf. 1-10. sz., 1913 XII. évf. 1-10. sz. Papírkötésekben, változó állapotban, közte szakadozott, széteső, és elvált borítójú, de jó állapotúak is.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
0
P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1985, Corvina - Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval.
16661.

P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1985, Corvina - Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Chris Bohaska: Washington D.C., A portrait, Hong Kong, 1991, Image Publishing, Képeket készítette: Roger Miller, angol nyelven, Kiadói kartonált papírkötés papír védőborítóban
16662.

Chris Bohaska: Washington D.C., A portrait, Hong Kong, 1991, Image Publishing, Képeket készítette: Roger Miller, angol nyelven, Kiadói kartonált papírkötés papír védőborítóban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Kőnig Frigyes: Harmonia perturbata. Megzavart összhang. Disrupted Harmony. Kandó Mihály fordítása. Bp, 2005, Semmelweis Kiadó. Fekete-fehér rajzokkal illusztrálva. Kartonált papírkötésben. Angol és magyar nyelven. Szép állapotban.
16663.

Kőnig Frigyes: Harmonia perturbata. Megzavart összhang. Disrupted Harmony. Kandó Mihály fordítása. Bp, 2005, Semmelweis Kiadó. Fekete-fehér rajzokkal illusztrálva. Kartonált papírkötésben. Angol és magyar nyelven. Szép állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Modern Magyar Képtár II. 1890-1955-2003. Modern Hungarian Gallery. II. Pécs,2003,Janus Pannonius Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
16664.

Modern Magyar Képtár II. 1890-1955-2003. Modern Hungarian Gallery. II. Pécs,2003,Janus Pannonius Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Gömör Béla: Bäck Manci - az elfeldett szegedi fotográfusnő. Bp., 2003, GMR Reklámügynökség. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. A szerző által dedikált.
16665.

Gömör Béla: Bäck Manci - az elfeldett szegedi fotográfusnő. Bp., 2003, GMR Reklámügynökség. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. A szerző által dedikált.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Balogh Gyöngyi-Király Jenő: Csak egy nap a világ... A magyar film műfaj- és stílustörténete. 1929-1936. Bp., 2000., Magyar Filmintézet. Kiadói kartonált papírkötés.
16666.

Balogh Gyöngyi-Király Jenő: "Csak egy nap a világ..." A magyar film műfaj- és stílustörténete. 1929-1936. Bp., 2000., Magyar Filmintézet. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
EUR
,
11,18
USD
Ajánlatok száma:
0
Művészet. Szerk.: Lyka Károly. 5. évf. Bp., 1906, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Kissé kopott vászonkötésben.
16667.

Művészet. Szerk.: Lyka Károly. 5. évf. Bp., 1906, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Kissé kopott vászonkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz