2 000 Ft
Karinthy Frigyes: Notesz. A borító rajza Byssz Róbert (1893-1961) munkája. Bp.,[1927],Singer és Wolfner,(Budapesti Hírlap-ny.), 110 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval.