Olvashatatlan jelzéssel: Téli naplemente. Olaj, vászon, széleinél vágo... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/386/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Olvashatatlan-jelzessel-Teli-naplemente-Olaj-vaszon-szeleinel-vagott-18x23-cm~II2310987
2310987
10413
386
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Leírás: Olvashatatlan jelzéssel: Téli naplemente. Olaj, vászon, széleinél vágott. 18x23 cm
: ra