10505.
386. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
11 000 Ft
29,73 EUR, 32,35 USD
Jelzés nélkül: Látkép templomtoronnyal. Akvarell, karton, üvegezett fa keretben, Carl Schleicher & Schull bélyegzéssel, 11,5x21,5 cm