Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 245
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2172408
10515
386
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Madárka. Pasztell, papír, kissé sérült, üvegezett fa keretben, 30,5x14,5 cm 1566867
10516
386
Jelzés nélkül: Vietnámi lány. Tus, selyem, üvegezett keretben, 35×23 cm 2044749
10517
386
Jelzés nélkül: Német juhász fej. Tus, papír, üvegezett keretben, 25×22 cm 2151796
10518
386
Jelzés nélkül: Faludy György portréja. Vegyes technika, papír, sérült (lap szélén kisebb szakadásokkal), 63x48 cm 2151774
10519
386
Jelzés nélkül: Férfi arckép. Szén, papír, sérült, 41,5x29,5 cm 2151769
10520
386
Jelzés nélkül: Férfi portré. Pasztell, karton, 40x30 cm 2151761
10521
386
Jelzés nélkül: Férfi portré (kétoldalas mű). Vegyes technika, papír, 50x34,5 cm 2151771
10522
386
Jelzés nélkül: Arckép. Szén, papír, 41,5x29,5 cm 2151763
10523
386
Jelzés nélkül: Arckép tanulmány. Vegyes technika, papír, 40x30 cm 2151798
10524
386
Jelzés nélkül: Férfi portré (tanulmány). Vegyes technika, papír, gyűrődésekkel, 50x69,5 cm 2151786
10525
386
Jelzés nélkül: Női arckép. Vegyes technika, papír, 69,5x49,5 cm 2151764
10526
386
Jelzés nélkül: Férfi portré (kétoldalas mű). Vegyes technika, karton, sérült, 40x30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft