Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 245
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2288616
10443
386
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan (Silber...?) jelzéssel: Gewitter (zivatar). Rézkarc, papír, jelzett, foltos. Üvegezett fa keretben. 10x13,5 cm 2269946
10444
386
15000
Olvashatatlan jelzéssel: Ikrek. Olaj, vászon. Kissé sérült (korábban hajtogatva). 80×70 cm 2290067
10445
386
Olvashatatlan jelzéssel: Velencei részlet. Kréta, papír. Üvegezett, sérült fa keretben. 37,5x26 cm. 2290160
10446
386
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet gyümölcsökkel. Olaj, karton. Üvegezett, sérült fa keretben. 23x30 cm. 2294379
10447
386
Virág csendéletek, 3 db, aquarellek, papírok, jelzettek, 50x36 cm és 51x36 cm közötti méretben 2053569
10448
386
15000
Olvashatatlan jelzéssel: Ház a hegytetőn. Olaj, falemez, hibás keretben, 31×40 cm 2053487
10449
386
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti fasor. Olaj, vászon, hibás keretben, 33×55 cm 2054888
10450
386
Olvashatatlan jelzéssel: Emlék akvarellek ( 4db), üvegezet keretben, 6×10-14×10 cm 2151792
10451
386
Olvashatatlan jelzéssel: Férfii arckép (hátoldalán tanulmányok). Olaj, papír, sérült, 63x48 cm 2139648
10452
386
Olvashatatlan jelzéssel: Kislány portréja,pasztell, papír, lap tetején kisebb szakadással, paszpartuban, datált (1950). 57,5×41,5 cm 2232384
10453
386
Olvashatatlan jelzéssel: Virág. Színes linómetszet, papír, sérült, 54×45 cm 2288037
10454
386
Olvashatatlan jelzéssel: Lovak a pusztán. Pasztell, papír, foltos. Üvegezett fa keretben. 48,5x62 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft