Regent porcelán macska figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásokka... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/385/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~1000003/Regent-porcelan-macska-figura-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasokkal-m-12-cm~II2301199
2301199
11337
385
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,70 EUR , 2,94 USD
Leírás: Regent porcelán macska figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 12 cm
: pelikán_kristóf