Hollóházi porcelán libák . kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. 1... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/385/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~1000003/Hollohazi-porcelan-libak-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasokkal-10-16-18-cm~II2300319
2300319
11293
385
Leírás: Hollóházi porcelán libák . kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. 10, 16, 18 cm
: karap_norbert