Gorka Lívia (1925-2011): Figurális váza, festett mázas kerámia, jelzet... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/385/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~1000002/Gorka-Livia-1925-2011-Figuralis-vaza-festett-mazas-keramia-jelzett-belsejen-hajszalrepe~II2285590
2285590
11050
385
30000
Art-ceramics
Kikiáltási ár:
30 000 Ft 81,08 EUR , 88,24 USD
Leírás: Gorka Lívia (1925-2011): Figurális váza, festett mázas kerámia, jelzett, belsején hajszálrepedéssel, restaurált, m: 18 cm.
: karap_norbert