Berán Lajos (1882-1943) 1933. "TESZ - Nemzeti Munkahét" kétoldalas, ar... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/385/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakettek~2000010/Beran-Lajos-1882-1943-1933-TESZ-Nemzeti-Munkahet-ketoldalas-aranyozott-Br-emlekerem-60~II2297328
2297328
30876
385
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Berán Lajos (1882-1943) 1933. "TESZ - Nemzeti Munkahét" kétoldalas, aranyozott Br emlékérem (60mm) T:2 aranyozás kopott
TP 232.
: nagy_andras