Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 43
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2302709
11520
385
Antique
XIX. sz, Balkán. Oszmán-török lőszertartó. Bronz, félholdas díszítéssel / Osman Turkish bullet holder. 19th century, Balkans. 9x8,5x4 cm 2158875
11521
385
Antique
A Progressio szabadkőműves páholy jelképe. Magvető hordón. Bronzírozott fém szobor. m: 14 cm 2306552
11522
385
30000
Antique
Progressio páholy Szabadkőműves kötény, kesztyű és kalapács zsákban, hozzá való bőr tokkal. Várady Imre (1892-1974) irodalomtörténész, egyetemi tanár nevével? jelezve../ Freemason apron, gloves, wood hamme. All in leather case. 2184031
11524
385
Antique
cca 1930 Faragott, fa kínáló, ezüst (Ag.) fogóval, jelzett, 30x14 cmx12 cm, bruttó: 377 gr. 2272341
11525
385
28000
Antique
Régi kínai katonai kő pecsétnyomók, 2 db, tokban, a tokok fedelén "aranyhal (?)" és "rózsa alma" (?) grafikával, a tokon kopásnyomokkal, 5,5x5,5x3 cm, pecsétnyomók: 3,5x3,5x2 cm 2213169
11526
385
Antique
Jelzés nélkül. Perzsa lovaspóló játék. Akvarell, papír. Üvegezett, sérült keretben. 7x20 cm / Persian horse polo game painting 2194275
11527
385
Antique
XIX. sz: Nagy méretű kovácsoltvas ajtózár és retesz, kilinccsel kulcs nélkül. Működik 13x17 cm 2194293
11528
385
Antique
XIX. sz: Nagy méretű kovácsoltvas ajtózár, kilinccsel, kulcs nélkül Működik. 13x14 cm 2306976
11529
385
Antique
12 személyes alpakka evőeszköz készlet. Nagy méretű, 3 fiókos tartóban. Komplett összesen 138 db, jó állapotban 2268892
11530
385
Antique
Iparművész, bőrdíszműves előszobai szett. Tükör, hőmérő, újságtartó. Jó állapotban. Tükrös darab mérete. 61x40 cm 2274666
11531
385
Antique
Ezüstözött réz kínáló tál, kopott, jelzéssel, 20x34 cm 2200889
11532
385
100000
Antique
XIX. sz: Gyöngyház nyelű süteményes evőeszköz készlet 12 + 12 kés és villa. Monogrammal. 16 cm, 17 cm
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft