Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 43
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2282425
11533
385
28000
Antique
Puttós réz falikar, áthúzva, működő állapotban, 26x19 cm 2302983
11534
385
Antique
Sakk készlet. Egyedi, kézi faragású bábukkal, díszdobozban, újszerű állapotban 7-13 cm-ig / Exclusive carved wooden chess figure set. With decoratíve case. 2303590
11535
385
Antique
XIX. sz. Lőportartó, adagoló magyar címerrel. Faragott csont, faragott juhász figurával m 24,5 cm 2302735
11536
385
Antique
Könyvtámasz pár. Lófej, Réz. m: 11,5 cm 2194310
11537
385
Antique
XIX. sz: Antik réz lábos fedővel 2 db kis méretű d:12 cm, 15 cm 2194314
11538
385
Antique
XIX. sz: Antik réz lábos 2 db közepes méretű d:16,5 cm 2194316
11539
385
Antique
XIX. sz: Antik réz lábos fedővel. Nagy méretű d:23 cm 2194274
11540
385
Antique
XIX. sz: Nagy méretű kovácsoltvas ajtózár, kulcs nélkül, sérült 19x16 cm 2194277
11541
385
Antique
XIX. sz: Nagy méretű kovácsoltvas ajtózár, kilincsekkel kulcs nélkül 11x17 cm 2211659
11542
385
Antique
Díszdoboz fedéllel, fa, historizáló stílusú, m: 19, apró sérülésekkel, 43x32 cm 1881267
11543
385
Antique
Alpakka gyümölcsös kosár szamócás díszítéssel. Füllel d:24 cm 2302999
11544
385
Antique
Sakk készlet. XX. sz. Kína. Egyedileg festett, csontörlemény bábukkal, réz veretes fa táblával, réz hordozó fülekkel 36x33 cm a doboz oldalán sérüléssel / Exclusive Chinese chess set. With decoratíve wooden case. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft