Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 43

3 db iparművész réz tárgy. Will Károly: Hamutartó, Jelzett d: 16,5 cm, Tűzzománc díszítésű dobozka m:6 ,5 cm, Réz dobozka d: 10 cm
11545.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Ezüst(Ag) süteményes villa és kés, 6+6 db, jó állapotban, h: 15 és 17 cm
11546.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
22
Neobarokk falikar pár. Faragott fa, akt női alakokkal, E14 gyertya izzós szerelvénnyel 16x26x47 cm / Neobarokk lamp pair. Carved wood with installed electronics.
11547.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Asztali ládika. Diófából készült, laposfaragással, véséssel díszítve, zárral, kulcs nélkül 25x15x10 cm / Wooden box, carved with lock, without key
11548.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
XIX. sz. vége: Fa titok láda. Trükkösen nyitható, rejtek fiókkal. Kézzel festett, lakkozott fa, kis repedéssel. 14x22x10 cm
11549.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
10
Ólomüveg fali dísz. Jelzés nélkül. d: 31 cm
11550.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Régi, 1930 körüli WMF art deco hőtartó kávés kanna és kiöntő, porcelánfajansz és fém poncolt (kalapált) borítással, kanna tetején műanyag fogantyúval, jelzett, kanna fém borítás alján D.R:P (Deutsches Reichspatent) beütéssel és kanna porcelán alján Bauscher Weiden Bavaria jelzéssel, apró kopásnyomokkal, kanna: m: 22, kiöntő: 14 cm
11551.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Wellner alpakka 12 személyes evőeszköz készlet 7 x 12 db + 5 szedő = 89 darabos. Jelzett, szép állapotban / Wellner alpacca cuttlery set for 12 person.
11552.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
44
Bagollyal díszített historizáló réz asztali tintatartó, 2 db üvegbetéttel, 28×20×12 cm
11553.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
47
Tevan Margit (1901-1978): Fém doboz, plasztikus figurális díszítéssel, jelzett az alján, kopott, 15x8x3 cm
11554.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
18
Hermann ezüstözött alpakka kínáló / asztalközép, Jelzett. d: 20 cm, m: 24 cm
11555.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
XIX, sz. vége: Velencei fali tükör. metszett, kézzel készített, egy két apró lepattanással a szélén. masszív fa hátlappal. m: 68 cm sz: 53 cm
11556.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
100,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft