Hajózás, Balaton

Tételek száma: 20

Vitorláshajók. Bp., 1985, Ifjúsági Lap- és Könyvkiadó. Egészvászon-kötés, kissé foltos papír védőborítóban.
13346.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Lipták Gábor: Vallomások a Balatonról.Pécs, 1969, Jelenkor- Magvető. Borsos Miklós rajzaival illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott állapotban.
13347.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Marton Jenő: Fejezetek Balatonudvari népéletéből, néprajzából. Balatonudvari, 2009, Balatonudvari Önkormányzat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
13348.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1920-1930 Kotróhajó tervrajza, tus, papír, 51×70 cm
13349.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
1927 Magyar hajós-naptár. Folyamhajózási évkönyv. 1927. Szerk.: Timora Gyula. II. évf. Bp., Toldi, 287+1 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó gerinccel.
13350.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Kagylókból összerakott vitorlás hajó, h. 22 cm, m: 35 cm
13351.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1930 össz. 3 db északnémet hajózási menetrend és prospektus: Ostseebäderlinien 1930, I. Stettiner Dampschiffs-Gesellschaft, Swinemünder Dampfschiffahrts-AG és Seedeinst Ostpreußen menetrendjei, részben a mai Lengyelország és Oroszország városaiba, kihajtható prospektusként + Mit der HAPAG in Nordseebäder, kihajtható prospektus, egyik oldalán térképpel a hajóútvonalakkal Hamburgból Wyk és Sylt szigetére, mésik oldalon hirdetésekkel + Mit der HAPAG in Nordseebäder, tejedelmes illusztrált prospektus kiadói papírkötésben / cca 1930 3 pcs of North German ship schedules guides, the Ostseebäderlinien 1930, I. Stettiner Dampschiffs-Gesellschaft, Swinemünder Dampfschiffahrts-AG and Seedienst Ostpreußen schedule to North-German destinations, with many of them part of Poland (Zoppot, now Sopot) or Russia (Pillau, now Baltijsk) + 2 guides released by HAPAG
13352.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1935.IX.12-16 Gross-Motorschiff Monte Pascoal Speisenfolge, össz. öt db illusztrált német nyelvű menükártya a Londonból Hamburgba tartó Monte Pascoal hajóra szóló utazásra, öt egymást követő napra, hátoldala képeslap formátum, 15x10,5 cm, 2 alján apró foltokkal / 1935 Monte Pascoal ship, 5 illustrated menu cards for a trip from London to Hamburg, in German languague, 2 of the a bit spotty in the bottom, 15x10,5 cm
13353.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Horváth József: A Nautica- A fiumei M. kir. állami Tengerészeti Akadémia története. H.n.., 1999, HA-JÓS BT. 196p. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
13354.

Horváth József: A "Nautica"- A fiumei M. kir. állami Tengerészeti Akadémia története. H.n.., 1999, HA-JÓS BT. 196p. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
13355.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
13356.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Szerelmey Miklós: Balaton albuma, emlék Füred s környékéről. Bp., 1983, ÁKV. Kiadói műbőrkötésben, magyar és német nyelven. Reprint kiadás.
13357.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: