5 000 Ft
13
Georg Worpitz: Manuale Rhetorum seu Quaestiones in Rhetoricam Reverendi Patris Cypriani Soarii é Societate Jesu. Tyrnaviae [Nagyszombat], 1718, Typis Academicis, per Friedericum Gall, 130 p. Latin nyelven. Átkötött félbőr-kötésben, kopott borítókkal, a címlap és az első 6 lap szélein, kis sérülésekkel.