Egyházi könyvtár a magyar reformált vallásu nép számára. I. évf. I-IV. füzet. Szerk.: Révész Bálint. Kiadja: Tiszántúli Református Egyházkerület. Debrecen, 1858-1859., Városi Könyvnyomda, 172+3; 130+1; 188+2;140+4 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé dohos.