https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/385/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1000038/A-magyar-nemzet-tortenete-IX-kotet-Szerk-Szilagyi-Sandor-Ballagi-Geza-A-nemzeti-allamal~II2298938
2298938
15759
385
Books: History
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
LeÃrás:
A magyar nemzet története IX. kötet. Szerk.: Szilágyi Sándor. Ballagi Géza: A nemzeti államalkotás kora 1815-1847. Bp., 1897, Athenaeum. Gazdagon illsztrált. Kiadói aranyozott félbÅ‘r-kötés, a borÃtó kissé kopott, a sarkai sérültek, a lapok foltosak.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: karap_norbert
ÉlÅ‘ közvetÃtés
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: