https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Történelem

Tételek száma: 209

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Mayer Farkas: Epizódok Jedlik Ányos életéből. Bp., 2010, Jedlik Ányos Társaság. Kiadói papírkötés, a borító hátoldalán gyűrődéssel.
16508.

Mayer Farkas: Epizódok Jedlik Ányos életéből. Bp., 2010, Jedlik Ányos Társaság. Kiadói papírkötés, a borító hátoldalán gyűrődéssel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
1
Vass József: Az Anjouk és műveltségünk.  Pest, 1861. Emich G. [4]+VII+[1]+126 p. (Klny a Budapesti Szemléből.) Későbbi félvászon kötésben./ Half-linen-binding, in Hungarian language.
16510.

Vass József: Az Anjouk és műveltségünk. Pest, 1861. Emich G. [4]+VII+[1]+126 p. (Klny a Budapesti Szemléből.) Későbbi félvászon kötésben./ Half-linen-binding, in Hungarian language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Documents on the Mindszenty Case. Budapest 1949. Athenaeum. Kiadói félvászon kötésben, szakadt papír védőborítóval. Ritka!
16511.

Documents on the Mindszenty Case. Budapest 1949. Athenaeum. Kiadói félvászon kötésben, szakadt papír védőborítóval. Ritka!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
1941 Nagy Ferenc: A magyar paraszt szövetség programja. Bp.,(1941), Általános Nyomda és Grafikai Intézet Rt., 38 p. Kiadói papírkötésben.+1941 Magyar Paraszt Szövetség 1 oldalas prospektusával, 1941-es dátumozással.
16512.

1941 Nagy Ferenc: A magyar paraszt szövetség programja. Bp.,(1941), Általános Nyomda és Grafikai Intézet Rt., 38 p. Kiadói papírkötésben.+1941 Magyar Paraszt Szövetség 1 oldalas prospektusával, 1941-es dátumozással.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Berend T. Iván: Terelőúton. Közép- és Kelet-Európa 1944-1990. Bp., 1999, Vince. Kiadói kartonált papírkötés védőborítóval.
16518.

Berend T. Iván: Terelőúton. Közép- és Kelet-Európa 1944-1990. Bp., 1999, Vince. Kiadói kartonált papírkötés védőborítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Germán, kelta regék és mondák. Feldolgozta és az előszót írta Dömötör Tekla. Regék és mondák. Bp.,1976, Móra. Kiadói egészvászon-kötés.
16522.

Germán, kelta regék és mondák. Feldolgozta és az előszót írta Dömötör Tekla. Regék és mondák. Bp.,1976, Móra. Kiadói egészvászon-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Karsai Elek: A Budai vártól a gyepűig. 1941-1945. Bp., 1965, Táncsics. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóval.
16528.

Karsai Elek: A Budai vártól a gyepűig. 1941-1945. Bp., 1965, Táncsics. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Csíki Tamás Rémiás Tibor (szerk.): 18.századi agrártörténelem - Válogatás Wellmann Imre agrár- és társadalomtörténeti tanulmányaiból. Miskolc, 1999, Soros Alapítvány-Herman Ottó Múzeum. Kiadói papírkötésben.
16529.

Csíki Tamás Rémiás Tibor (szerk.): 18.századi agrártörténelem - Válogatás Wellmann Imre agrár- és társadalomtörténeti tanulmányaiból. Miskolc, 1999, Soros Alapítvány-Herman Ottó Múzeum. Kiadói papírkötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
Jacob Burkhardt: A Renaissancekori műveltség Olaszországban. Fordította: Bánóczi József. I. Kötet. Bp., 1895, MTA. Kiadói egészvászon-kötésben.
16535.

Jacob Burkhardt: A Renaissancekori műveltség Olaszországban. Fordította: Bánóczi József. I. Kötet. Bp., 1895, MTA. Kiadói egészvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Borsányi György: Kun Béla. Fekete-fehér fotókkal. Bp., 1979, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóval.
16537.

Borsányi György: Kun Béla. Fekete-fehér fotókkal. Bp., 1979, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Sas Andor: A koronázó város. A bécsi kongresszustól a nagy márciusig 1818-1848. Volt könyvtári tétel. Pozsony, 1973, Madách. Kiadói egészvászon-kötés.
16539.

Sas Andor: A koronázó város. A bécsi kongresszustól a nagy márciusig 1818-1848. Volt könyvtári tétel. Pozsony, 1973, Madách. Kiadói egészvászon-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Hollósi Tibor: Hosszú kések éjszakája. Változatlan utánnyomás. Bp., 1977, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés védőborítóban.
16540.

Hollósi Tibor: Hosszú kések éjszakája. Változatlan utánnyomás. Bp., 1977, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz