Könyvek: Történelem

Tételek száma: 209

Csorba László: Széchenyi István. Bp., 1991, Officina Nova. Vászonkötésben, papír védőborítóval, ajándékozási sorral, jó állapotban.
15846.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Horst Klengel: Nomádok az ókori Elő-Ázsiában. Ford.: Tarnói Judit. Bp., 1985, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15847.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Bartha Antal: A magyar nép őstörténete. Bp., 1988, Akadémiai, 402+1 p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15848.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
9
Hóman Bálint: Szent István. Bp., 1998, Szent István-Társulat-Kairosz. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
15849.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Hóman Bálint: Szent István. Bp., 1938, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda.Kiadói egészvászon-kötés, kopottas állapotban. Volt könyvtári példány.
15850.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Szabadfalvi József: Herman Ottó a parlamenti képviselő-1879-1897-. Officina Musei5. Miskolc, 1996, kn. Papírkötés, jó állapotban. Német nyelvű összefoglalóval és tartalomjegyzékkel.
15851.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Magyarország csatornázása és szennyvízkezelése. Szerk: Lesenyei József. Bp,1943, magyar Mérnök és Építészegylet. Félvászon-kötés,borító helyenként foltos ,kopottas állapotban.
15852.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Belgrade Through the Centuries. Historical Archives of Belgrade. Szerk.: Branka Prpa. Belgrád, 2005., Secretariat of Culture of the City Assembly of Belgrade. Szövegközti fotóanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben. Megjelent 1500 példányban.
15853.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Szabadság és bátorlét. Freiheit und Mut. Freedom and confidence. Gróf Széchényi István. (1791-1860.) Bp., 1991, MHB-MTI. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, volt könyvtári példány.
15854.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Somogyi Ede: Szumirok és magyarok. Budapest, 1903, Rákosi Jenő Budapesti Hírlap Újságvállalata, 2+270+1. Modern félvászon kötésben, az eredeti papírborító felhasználásával
15855.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szekfű Gyula: Bethlen Gábor. Történelmi tanulmány. A bevezető tanulmányt és a Bethlen-irodalom kiegészítő fejezetét Pamlényi Ervin írta. Bp.,1983, Helikon. Egészvászon kötésben, firkált lapokkal.
15856.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Török László: Meroé és Nubia a 2-7. században. Régészeti tanulmányok. Szerk.: Komoróczy Géza. Az Eötvös Loránd Tudományegyetem Ókori Történeti Tanszékeinek kiadványai 20. Bp., 1977, ELTE. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a borítón szaladozott műanyag védőfóliával. Megjelent 200 példányban.
15857.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft