17172.
385. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Dr. Erdmann J. Eduard: A psychologia vázlata alapján tanításaihoz vezérfonalul írta Molnár Aladár. Pest, 1864, Osterlamm Károly. Félvászon kötés, előzéklap kivágva, sok ceruzás firkával, kopottas állapotban.