16600.
385. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
100 000 Ft
270,27 EUR, 294,12 USD
Kelet felé. A m. kir. 101. honvéd gépkocsizó vegyiharc zászlóalj emlékalbuma. 1940. [Budapest], 1940. [Globus Ny.] 47 p. A képeket Bártfai Szabó fhdgy., Papfalvy hdgy. és Tátray hdp. készítette. Sok-sok nagy méretű képpel az erdélyi bevonulásról, különböző helyszínekről (Kolozsvár, Nagyvárad, Körösfő, Korond, stb), József főhercegről, robbantott román erődökről és hadgyakorlatokról. Kiadói, haránt alakú aranyozott egészvászon album, zsinórral füzve. Éleinél és sarkainál kopott borítóval. Nagyon ritka!