https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/385/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Metszetek~1000001/cca-XIX-sz-elso-fele-Merkwurdige-Schlacht-bei-Aspern-und-Esslingen-zwischen-der-K-K-Oesterre~II2285232
2285232
11036
385
Engravings
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
LeÃrás:
cca XIX. sz. elsÅ‘ fele: 'Merkwürdige Schlacht bei Aspern und Esslingen zwischen der K. K. Oesterreichischen und K. Französischen Armee am 21 und 22ten May 1809', kézzel szÃnezett rézmetszet, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 21x30 cm, keret: 37x45 cm
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: pelikán_kristóf