Szabó Tamás (1952-): Így térnek meg.... (1981). Mezzotinto, merített p... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/385/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~2500004/Szabo-Tamas-1952-Igy-ternek-meg-1981-Mezzotinto-meritett-papir-jelzett-muveszp~II2240280
2240280
10351
385
Leírás: Szabó Tamás (1952-): Így térnek meg.... (1981). Mezzotinto, merített papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/VII. Üvegezett fa keretben, 29x25 cm
: kozár_edit