10660.
385. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
28 000 Ft
75,68 EUR, 82,35 USD
Jelzés nélkül, Robin Hood könyv illusztrációk, magyar grafikus munkái feltehetően a XX. század közepéről, össz. 25 db mű. Ceruza, papír. Hozzá tartozik a nyomtatott formában megjelent változat kivágva, némelyiken nyomtatott SZ jelzéssel. 21x17 cm