Kürtös néger figura, mellette hajókémény alakú vázácskával, kézzel fes... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/384/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/Kurtos-neger-figura-mellette-hajokemeny-alaku-vazacskaval-kezzel-festet-jelzett-kopa~II2293677
2293677
11293
384
Leírás: Kürtös néger figura, mellette hajókémény alakú vázácskával, kézzel festet, jelzett, kopásnyomokkal, 7x4 cm
: karap_norbert