Haas & Czjczek teás csésze készlet 6 személyes csésze + alj, hozzá 6 s... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/384/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/Haas-Czjczek-teas-csesze-keszlet-6-szemelyes-csesze-plus-alj-hozza-6-sutemenyes-tanyer-MC3~II2291379
2291379
11301
384
Leírás: Haas & Czjczek teás csésze készlet 6 személyes csésze + alj, hozzá 6 süteményes tányér. Máz alatti képk festéssel, jelzett, apró kopással
: karap_norbert