Aquincum porcelán hamutál. Sopron Matricás, jelzett, kopásokkal. 11 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/384/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/Aquincum-porcelan-hamutal-Sopron-Matricas-jelzett-kopasokkal-11-cm~II2294234
2294234
11239
384
Leírás: Aquincum porcelán hamutál. Sopron Matricás, jelzett, kopásokkal. 11 cm
: karap_norbert