Ókori államok

Tételek száma: 31

Ókori Görögország / Argolis / Kleonai Kr.e. ~320. AE 13mm (2,93g) T:2- Ancient Greece / Argolis / Kleonai ~320 BC AE 13mm Head of Herakles right, wearing lions skin headdress / Legend within wild celery wreath (2,93g) C:VF
32210.

Ókori Görögország / Argolis / Kleonai Kr.e. ~320. AE 13mm (2,93g) T:2- Ancient Greece / Argolis / Kleonai ~320 BC AE 13mm "Head of Herakles right, wearing lion's skin headdress / Legend within wild celery wreath" (2,93g) C:VF

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Ókori Görögország / Attika / Athén Kr.e. ~420-404. Tetradrachma Ag (17,29g) T:2 Ancient Greece / Attica / Athens ~420-404 BC Tetradrachma Ag AOE (17,29g) C:XF
32211.

Ókori Görögország / Attika / Athén Kr.e. ~420-404. Tetradrachma Ag (17,29g) T:2 Ancient Greece / Attica / Athens ~420-404 BC Tetradrachma Ag "AOE" (17,29g) C:XF

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
Ókori Görögország / Ionia / Miletos ~Kr. e. 478-390. Obolus Ag (1,09g) T:2 Ancient Greece / Ionia / Miletos ~478-390 BC Obol Ag Forepart of lion right, head left / Stellate pattern within incuse square (1,09g) C:XF
32212.

Ókori Görögország / Ionia / Miletos ~Kr. e. 478-390. Obolus Ag (1,09g) T:2 Ancient Greece / Ionia / Miletos ~478-390 BC Obol Ag "Forepart of lion right, head left / Stellate pattern within incuse square" (1,09g) C:XF

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Ókori Görögország / Kolchis Kr. e. 5. század Hemidrachma Ag (1,92g) T:2,2- Ancient Greece / Kolchis ~5. Century BC Hemidrachm Ag Archaic female head right / Bulls head right (1,92g) C:XF,VF
32213.

Ókori Görögország / Kolchis Kr. e. 5. század Hemidrachma Ag (1,92g) T:2,2- Ancient Greece / Kolchis ~5. Century BC Hemidrachm Ag "Archaic female head right / Bull's head right" (1,92g) C:XF,VF

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Ókori Görögország / Kolchis Kr.e. 5. sz. Hemidrachma Ag (2,09g) T:2 Ancient Greece / Kolchis 5th Century BC Hemidrachm Ag Archaic female head right / Bulls head right (2,09g) C:XF
32214.

Ókori Görögország / Kolchis Kr.e. 5. sz. Hemidrachma Ag (2,09g) T:2 Ancient Greece / Kolchis 5th Century BC Hemidrachm Ag "Archaic female head right / Bull's head right" (2,09g) C:XF

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Kelták / Erdély Kr. e. ~II-I. század Ag Tetradrachma (12,72g) T:2 kis rep. /  Celtic Tribes / Transylvania ~2nd-1st century BC Ag Tetradrachm (12,72g) C:XF small crack Forrer 346.
32215.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Kelták / Kárpát-medence, Al-Duna 2. század Tetradrachma Ag (II. Philipposz típus) Zeusz jobbra, stilizált ábrázolása (14,44g) T:2,2- Celts / Carpathian Basin, Lower Danube 2nd Century Tetradrachma Ag (II. Philippos type) Stylized head of Zeus right (14,44g) C:XF,VF Dess 414
32216.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Kelták / Erdély 2. század Drachma Ag (III. Philipposz típus) Herkules jobbra, stilizált ábrázolás / Zeusz ül, kezében sas és jogar (3,24g) T:2,2- Celts / Transylvania 2nd Century Drachma Ag (III. Philippos type) Stylized head of Herakles right / Seated Zeus with eagle and scepter in his hand (3,24g) C:XF,VF Dess 320
32217.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
Kelták / Cisalpina 3. század Drachma Ag (Massalia típus) Nimfa jobbra / Farkas vagy oroszlán jobbra, felette MASSA felirat (2,55g) T:2- Celts / Cisalpine 3rd Century Drachma Ag (Massalia type) head of Nymph right / Wolf or lion right, with MASSA inscription above (2,55g) C:VF Dess 32(?)
32218.

Kelták / Cisalpina 3. század Drachma Ag (Massalia típus) Nimfa jobbra / Farkas vagy oroszlán jobbra, felette "MASSA" felirat (2,55g) T:2- Celts / Cisalpine 3rd Century Drachma Ag (Massalia type) head of Nymph right / Wolf or lion right, with "MASSA" inscription above (2,55g) C:VF Dess 32(?)

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
Makedónia / II. Philipposz Kr.e. 359-336. AE18 Br (6,39g) T:2- Macedonia / II. Philippos 359-336 BC AE18 Br Head of Apollon (6,39g) C:VF
32219.

Makedónia / II. Philipposz Kr.e. 359-336. AE18 Br (6,39g) T:2- Macedonia / II. Philippos 359-336 BC AE18 Br "Head of Apollon" (6,39g) C:VF

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Makedónia / III. Alexandros (Nagy Sándor) Kr.e. 336-323. AE 18mm (5,91g) T:2- Macedonia / Alexander III 336-323 BC AE 18mm Heracles right wearing lion-skin headdress / ALEXANDROU (5,91g) C:VF
32220.

Makedónia / III. Alexandros (Nagy Sándor) Kr.e. 336-323. AE 18mm (5,91g) T:2- Macedonia / Alexander III 336-323 BC AE 18mm "Heracles right wearing lion-skin headdress / ALEXANDROU" (5,91g) C:VF

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Thrákia / Apollónia Pontica Kr. e. ~IV. század Diobol Ag (0,95g) T:2 rep. Thrace / Apollonia Pontica ~4th century BC Diobol Ag (0,95g) C:XF crack
32221.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft