Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 68

Magyarország 1898. Istenért Királyért Hazáért / 1848-1898 Szabadság - Testvériség - Egyenlőség - Szabadságharczunk Dicső Emlékére Br emlékérem füllel, nem hozzáillő mellszalaggal (29,5mm) T:1-,2
32282.

Magyarország 1898. "Istenért Királyért Hazáért / 1848-1898 Szabadság - Testvériség - Egyenlőség - Szabadságharczunk Dicső Emlékére" Br emlékérem füllel, nem hozzáillő mellszalaggal (29,5mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10
1908-1946. A KATH. HÁZIASSZONYOK ORSZ. SZÖV. SZT. ZITA KÖRÉTŐL - HŰSÉG ÉS SZORGALOM JUTALMÁUL / SZŰZ SZENT ZITA KÖNYÖRÖGJ ÉRETTÜNK ezüstözött Br jutalomérem, mellszalaggal (31mm) T:2 kopott ezüstözés
32283.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
32284.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
~1928. M. Kir. Téli Gazdasági Iskola zománcozott Br iskolai gomblyukjelvény, hátlapon Berettyóújfalu beütéssel valamint 414 sorszámmal (31x28mm) T:1-
32285.

~1928. "M. Kir. Téli Gazdasági Iskola" zománcozott Br iskolai gomblyukjelvény, hátlapon "Berettyóújfalu" beütéssel valamint "414" sorszámmal (31x28mm) T:1-

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
~1930. MANSZ (Magyar Asszonyok Nemzeti Szövetsége) zománcozott fém jelvény (23x29mm) T:2
32286.

~1930. "MANSZ (Magyar Asszonyok Nemzeti Szövetsége)" zománcozott fém jelvény (23x29mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
~1930. Farkas zománcozott Br jelvény, hátoldalán 4614 sorszámmal (27mm) T:2
32287.

~1930. "Farkas" zománcozott Br jelvény, hátoldalán "4614" sorszámmal (27mm) T:2

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
~1930. R.G. (Rákóczi Gimnázium) zománcozott Br iskolajelvény (44x33mm) T:2 zománchiba
32288.

~1930. "R.G. (Rákóczi Gimnázium)" zománcozott Br iskolajelvény (44x33mm) T:2 zománchiba

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
~1930. Magyar Turista Egyesület festett fém jelvény BOCZAN KÁROLY BUDAPEST gyártói jelzéssel (19x13mm) T:1-,2
32289.

~1930. "Magyar Turista Egyesület" festett fém jelvény "BOCZAN KÁROLY BUDAPEST" gyártói jelzéssel (19x13mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
~1930.TE zománcozott iskolajelvény Morzsányi J. Budapest Eskü út 6. gyártói jelzéssel (38x31mm) T:1-
32290.

~1930."TE" zománcozott iskolajelvény "Morzsányi J. Budapest Eskü út 6." gyártói jelzéssel (38x31mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
~1930-1940. Önkéntes ápolónő zománcozott fém jelvény (39x49mm) T:1- ~1930-1940. Voluntary Nurse enamelled metal badge (39x49mm) C:AU
32291.

~1930-1940. "Önkéntes ápolónő" zománcozott fém jelvény (39x49mm) T:1- ~1930-1940. "Voluntary Nurse" enamelled metal badge (39x49mm) C:AU

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
~1932. Magyar Dalos Szövetség 1912 - Az érdem jutalmául - XL aranyozott fém kitüntető jelvény gomblyukjelvénnyé alakítva (70x39,5mm) T:2
32292.

~1932. "Magyar Dalos Szövetség 1912 - Az érdem jutalmául - XL" aranyozott fém kitüntető jelvény gomblyukjelvénnyé alakítva (70x39,5mm) T:2

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
~1935. Magyar Királyi Cserkészjelvény zománcozott jelvény, zöld zománccal (15x12mm) + 1946. Köztársasági Cserkészjelvény aranyozott Br jelvény (26x22mm) T:1-2
32293.

~1935. "Magyar Királyi Cserkészjelvény" zománcozott jelvény, zöld zománccal (15x12mm) + 1946. "Köztársasági Cserkészjelvény" aranyozott Br jelvény (26x22mm) T:1-2

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft