Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott gyűrű, jelzett, méret:... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/384/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~1000022/Aranyozott-ezustAg-kovekkel-gazdagon-kirakott-gyuru-jelzett-meret-55-brutto-8-7-g~II2275686
2275686
19036
384
Jewellery
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 8,7 g
: karap_norbert