Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, kövekkel, jelzett, h: 2,5 cm, brutt... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/384/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~1000022/Aranyozott-ezustAg-fulbevalopar-kovekkel-jelzett-h-2-5-cm-brutto-9-16-g~II2275763
2275763
19168
384
Jewellery
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, kövekkel, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 9,16 g
: karap_norbert