Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 49
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2258113
11500
384
Sculptures, statuettes, plaques
Elefántfejű műgyanta szobor, m: 25 cm 2225073
11501
384
Kiss László (1949-): Női akt. Terrakotta, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 33 cm 2215592
11502
384
Kiss László (1949-): Férfi akt. Terrakotta, jelzett (Kiss László), javított kezekkel, m: 25 cm 2248788
11503
384
30000
Jelzés nélkül: A csók. Faragott, csiszolt mészkő szobor. 34 cm 2248001
11504
384
160000
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
2213266
11505
384
15000
id. Szabó István (1903-1992): Női arc, terrakotta szobor, jelzett, m: 26 cm 2244278
11506
384
Afrikai figurális fafaragás. m: 22 cm, d. 13 cm 2203009
11507
384
70000
Kő Pál (1941-2020) - Iskolás lány. Festett akril. Jelzett, kis kopásokkal. m: 41,5 cm / Schoolgirl. Painted acryl. 41,5 cm 2266439
11508
384
38000
Kisfaludi Stróbl Zsigmond (1884-1975): Lord Rothermere 1928, bronzozott fém, jelzett, talapzaton, kopásokkal, m: 19 cm 2293983
11509
384
Dolores Tichá: Mákvirág. Fa faragás. Lakkozott fa, jelzett, 58x11 cm 2294649
11510
384
Bikás réz dombormű, jelzéssel, 39,5x24 cm 2293613
11511
384
Afrikai fa szobor, m: 30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft